ZASTUPCA VÝROBCOV PRÉMIOVÝCH
AUTOMOBILOV NA SLOVENSKU

Spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia, a.s. je autorizovaným importérom a zástupcom výrobcu značiek Jaguar, Land Rover a Volvo na slovenskom trhu. Ročné tržby z predaja automobilov a náhradných dielov sú okolo 80 miliónov EUR, zamestnáva 35 ľudí.

Spoločnosť bola založená v januári 2004, odvtedy umiestnila na slovenskom trhu desaťtisíce prémiových modelov týchto troch značiek. T.O.P. AUTO Slovakia, a.s. zastupuje v oblasti predaja, marketingu a popredajných služieb dvoch globálnych výrobcov prémiových automobilov na slovenskom trhu:

Jaguar Landrover Limited
Jaguar
Land Rover

Ikonické britské značky Jaguar a Land Rover patria pod výrobcu Jaguar Land Rover Limited, Coventry, United Kingdom. Výrobca zamestnáva okolo 38 000 ľudí, má výrobné závody vo Veľkej Británii, Číne, Brazílii, Indii, Rakúsku a na Slovensku. Ďalších okolo 260 000 ľudí pracuje v sieti predajcov a servisných služieb po celom svete, v roku 2019 bolo predaných 557 706 automobilov značiek Jaguar a Land Rover v 127 krajinách sveta. Ako zástupca výrobcu realizuje spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia, a.s. retailový predaj produktov a služieb značky cez sieť autorizovaných predajcov a servisov po celom Slovensku, aktuálne v Bratislave, v Nitre, v Trenčíne, v Žiline a v Košiciach.

Volvo Cars
Volvo XC90
Volvo XC90

Volvo Cars, Gothenburg, Sweden je švédsky výrobca automobilov značky Volvo. Výrobca zamestnáva okolo 41 500 ľudí, má výrobné závody vo Švédsku, v Belgicku, v Číne, v Malajzii, v Indii, v Rusku a v USA. V roku 2019 Volvo predalo 705 452 automobilov vo vyše 100 krajinách sveta. Ako zástupca výrobcu realizuje spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia, a.s. retailový predaj produktov a služieb značky cez sieť autorizovaných predajcov a servisov po celom Slovensku, aktuálne v Bratislave, v Trenčíne, v Žiline, v Banskej Bystrici, v Prešove a v Košiciach.

Danubiaservice, a.s.
Škoda Enyaq

DANUBIASERVICE, a.s. pôsobí na slovenskom automobilovom trhu v oblasti predaja a servisu automobilovej značky ŠKODA už od roku 1978 – najskôr ako AZNP Mladá Boleslav a od roku 1996 pod názvom  DANUBIASERVICE. V roku 2005 spoločnosť rozšírila svoje portfólio o služby autorizovaného servisu vozidiel VOLKSWAGEN a v roku 2010 sa stala autorizovaným predajným a servisným partnerom pre značku CITROËN. Dlhoročné skúsenosti a individuálny prístup pracovníkov zabezpečuje vysokú kvalitu poskytovaných služieb niekoľkokrát ocenenú na národnej i medzinárodnej úrovni. Využívanie najmodernejších technológií pri práci technikov, certifikované postupy a pracoviská pre CNG vozidlá a vozidlá s elektrickým pohonom poskytujú základ kvality pre potrebnú komplexnú starostlivosť. Od zabezpečenia bežného servisu až po diagnostické alebo ponehodové poradenstvo.